Opinie

Wasze opinie

Serwis www.slaskibiznes.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny śląskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Stanislaw Merta 2022-07-09 15:40:08

  Ja też się będę bardzo cieszył jak pan radny Zieliński przestanie być Radnym

 • ~Krystian Zdybel 2022-07-03 14:32:04

  Takie budynki z takimi cenami i podobnym wyglądem masowo powstają w Europie w miastach takich jak Mińsk, kijów St.petersburg Moskwa, Jekatiwrynburg czy Kazań.

 • ~wolność 2022-07-02 12:07:09

  Może i zacny pomysł ale architektura budynku pozostawia dużo do życzenia, nie wspominając o fakcie braku połączenia z kontekstem otoczenia. Faktycznie nieruchomości stanowią jeden z bardziej stabilnych narzędzi inwestycyjnych w perspektywie długoterminowej ale budek mieć jakiś charakter, ponadczasowość. Propozycja apartamentowców pozbawiona jest obu. Bryła budynków już "na dzień dobry" trąci myszką, mniej więcej na początku lat 2000 były projektowane budynki. Lokalizacja i pomysł wymaga czegoś ciekawszego, szkoda że Władze Katowic nie zastrzegły sobie prawa, że dla danej lokalizacji musi być przeprowadzony konkurs architektoniczny, który pokazałby możliwości tego miejsca. Szkoda. Nie wykorzystana szansa i dla Dewelopera i dla Katowic.

 • ~wolność 2022-06-30 17:50:22

  Architektura bez polotu. Nie wykorzystana szansa na ciekawy apartamentowiec w Katowicach. Bryła trąci "myszką", nie wnosi nic ciekawego do Górnośląskiej Architektury, wręcz przynosi lekki "obciach", że wykorzystano bryłę z początku lat 2000! Nie wpisuje się w kontekst otoczenia, nie wykorzystuje aktualnych trendów w architekturze, i to pod kątek zastosowania materiałów,jak i aktualnych rozwiązań architektonicznych i zieleni. Kolejna "betonza". Jest tak nijaka, jakby wyciągnięta z szuflady z projektami które zostały nie wykorzystane. Na takie obiekty, które będą stanowiły dominaty w przestrzeni powinien być rozpisany konkurs architektoniczny, który pokazałby prawdziwe męczliwości dla tej lokalizacji.

 • ~Anna Fiołek 2022-06-30 13:47:48

  tak samo, faktura.pl, polecono mi i warto. Jest baza kontrahentów, wszystko uzupełnia się automatycznie, można podłączyć konto do Allegro, no i wsm jest też ładny po prosut ;D

 • ~Jagoda Kochanowska 2022-06-29 22:58:06

  Jeśli chodzi e-faktury to z czystym sumieniem polecam faktura.pl. Wszystko działa tam bardzo szybko i sprawie, do tego można podpiąć konto z allegro :-)

 • ~ewunia 2022-06-27 22:16:45

  już od paru miesięcy korzystam z takiej formy faktury, faktura.pl to bardzo wygodne narzędzie, faktury można wystawić łatwo i szybko

 • ~Elzbieta Jońska 2022-06-25 19:02:46

  No jak nie dla wszystkich? Przecież zostając nowym klientem, również będzie można taniej tankować. Piszcie prawdę. Obajtek wyraźnie powiedział dla nowych i stałych klientów.

 • ~Monika Dach 2022-06-22 09:52:40

  Potwierdzam nieuczciwość Pani Orczykowskiej, która nie potrafi bazować na swoich kompetencjach tylko żeruje na innych ludziach i odbiera im to, co zdobyli.
  Nie wypłaca wynagrodzenia. W trakcie współpracy w pewnym momencie przestaję się odzywać i odbierać telefony.
  W dodatku oszukuje też duże firmy.
  Gdyby ktoś chciał złożyć pozew zbiorowy, zapraszam do kontaktu.
  Ten artykuł to jedna wielka ściema.
  Przestrzegam!

 • ~Wiking Wiking 2022-06-14 18:36:22

  Cholerne złodzieje w raz z tymi informatykami na pgg i ich pisowskie złodzieje pis chce teraz dopłacać jebnąć ich w łeb ja mam za swoje ma mnie stać i kupić a nie prosić za swoje i ludzi podatki w normalnej cenie a nie dają zarabiać bandytom na pgg ludzie dużo tego niewiedza ale jak to mówią mają mocna kartę do targowania wolał bym by lepiej rządził.putin niż pisowskie bandyty jeden od drugiego nielepszy jak widzę to jak ludzi dobiją człowiek zapierdala by trochę odłożyć to cie dobiją rządowe mendy mafijne tak było biednie to teraz podle biednie będzie i wydzicie głupie biedaki i emeryci jak was pis zadłuży i dobije a jak będzie chciał wzmocnić swój elektorat to wam dadzą ale odradzam wszyscy średnia i biedna klasa odadza te pieniadze ze zdwojona siłą za dodruk pieniędzy bogatym im niezaszkodza złodzieje Orlen,pgg,tauron ,energetyka IT tak dalej

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Otrzymuj najciekawsze newsy biznesowe ze Śląska!

Zapisz się do naszego newslettera!

Sonda

Czy zakaz aut spalinowych w UE powinien zostać wycofany?


Oddanych głosów: 82

Prezentacje firm