Czas świętowania, radości i zabawy, a przede wszystkim świetna okazja do spotkań z przyjaciółmi. Karnawał 2023 trwa w najlepsze - w tym roku od 6 stycznia aż do 21 lutego. Bale maskowe, imprezy z pianką, gry, tradycyjne tańce - każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla Was przedstawiamy ranking najlepszych klubów i dyskotek w województwie śląskim.
Przedstawiamy ranking 15 najpopularniejszych klubów muzycznych i dyskotek w województwie śląskim.
Zestawienie oparte jest na opiniach użytkowników Google - pod uwagę wzięliśmy miejsca, które otrzymały ocenę co najmniej 4,5/5 - i mają co najmniej 100 opinii internautów. Dlaczego tak? Doszliśmy do wniosku, że taki próg zapewni większą wiarygodność ocen, niż średnia 5.0 na podstawie 10 opinii.
W zestawieniu znajdziecie zarówno dyskoteki powszechnie znane, jak i te, które wydają się niszowe. Zdradzimy, że zwycięzca znajduje się w Katowicach.
Zatem - oglądajcie!
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Radiostacja Gliwice w drodze do UNESCO. Unikatowy w skali świata obiekt czekają gruntowne zmiany
3475Indeks Zdrowych Miast: Chorzów liderem na Śląsku, docenione Gliwice, Tychy i Rybnik
84923. edycja Targów Budowlanych w Gliwicach za nami !!! Oto najlepsze produkty i usługi
836To nie prima aprillis. 1 kwietnia ruszy miejskie metro w Tychach
688Pandemia, wojna, a już za chwilę dodatkowy czynnik stresu – czy i kiedy przestaniemy majstrować przy zegarach? - analizuje dr Bartłomiej J. Gabryś.
630Katowice najlepszym miejscem do życia. Stolica Górnego Śląska liderem wśród 15 miast w Polsce
+13 / -0"Węglowy artysta" z Anglii: Śląsk miał być przystankiem, stał się moim domem (foto)
+9 / -0Radiostacja Gliwice w drodze do UNESCO. Unikatowy w skali świata obiekt czekają gruntowne zmiany
+7 / -150 zł to 50 zł - czyli "płacę tylko gotówką i polecam to innym". Komentuje ekonomista
+7 / -1Indeks Zdrowych Miast: Chorzów liderem na Śląsku, docenione Gliwice, Tychy i Rybnik
+3 / -0"W salonie łapiemy wampiry energetyczne". W niezwykłym "mieszkaniu" uczą ekologii (foto, wideo)
0Czy Polacy są gotowi współpłacić za usługi medyczne? [sondaż]
0Rozkręca się turystyka biznesowa w Katowicach. Powrót do liczb sprzed pandemii
0To nie prima aprillis. 1 kwietnia ruszy miejskie metro w Tychach
022 marca - Światowy Dzień Wody. Zobacz, jakie inwestycje realizują Wody Polskie (foto)
0