Opinie

Wasze opinie

Serwis www.slaskibiznes.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny śląskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Gabi Kos 2022-08-01 22:09:16

  Ja jestem zdania, że każdego pracownika będącego na zwolnieniu warto sprawdzić. Teraz coraz więcej osób kupuje zwolnienia i niestety wyjeżdża na wczasy. Dobrze że mam namiar do firmy https://conperio.pl/kontakt/ która weryfikuje zwolnienia lekarskie. Czas od czasu warto zrobić kontrolę pracownikowi.

 • ~Michalina Izydor 2022-08-01 21:26:22

  dokładnie również jetem na L4

 • ~Bernard Jona 2022-08-01 10:33:12

  Śruby do Chin - czy naprawdę jest się czym chwalić?

 • ~Patrycja Małecka 2022-07-31 22:06:20

  Korzystam już tylko z faktur online, jest to mega szybkie i proste. Do tego można ustawić powiadomienia sms o wystawieniu faktury. Ja korzystam akurat z faktura.pl i polecam :-)

 • ~Dawid Dudek 2022-07-19 20:17:56

  Co za farmazon. Po 1 zdjęcie pokazuje półki z polskimi produktami więc nijak się to ma do tego co jest na półkach w holenderskich sklepach. Po 2 codziennie robię zakupy w marketach typu Jumbo, Albert Heijn i nigdy nie spotkałem się z sytuacją by miało czegoś brakować a tym bardziej nabiału, owoców, warzyw, pieczywa chyba, że ktoś jeździ na zakupy przez 21 to półki mogą być gdzieniegdzie puste bo rano wjeżdża nowy towar. Strajki strajkami były, skończyły się i pewnie będą nie raz ale nawet w ich trakcie nie było sytuacji by w sklepach czegoś brakowało.No ale co się dziwić takiej narracji, wiadomo lekarze w Polsce zarabiają lepiej niż w Niemczech a wkrótce to Niemcy będą przyjeżdżać do Polski na szparagi więc i artykuł musiał być o tym, że wszędzie jest źle ale w Polska to kraj miodem i mlekiem płynący.

 • ~Gregory Warykowski 2022-07-19 17:53:53

  Kupiłem 3 klimatyzatory przenośne w sklepie Mateko i każdy chłodzi. Nie włączamy na cały dzień tylko na kilka godzin- niedrogie i skuteczne wyjście

 • ~Małgorzata 2022-07-12 15:53:37

  Odważnie brać kredyt hipoteczny w tych dziwnych czasach. Podziwiam. Stopy procentowe stale rosną i nie widać na horyzoncie zmiany. Moim zdaniem najlepiej będzie skorzystać z doradcy finansowego. Pomoże dobrać rozsądne kredytowanie które Cię nie zrujnuje. Jeżeli mogę polecić to dla mnie dobrym specem jest Maciej Pawlak https://maciejpawlak.pl/ . Powodzenia! ;)

 • ~Stanislaw Merta 2022-07-09 15:40:08

  Ja też się będę bardzo cieszył jak pan radny Zieliński przestanie być Radnym

 • ~Krystian Zdybel 2022-07-03 14:32:04

  Takie budynki z takimi cenami i podobnym wyglądem masowo powstają w Europie w miastach takich jak Mińsk, kijów St.petersburg Moskwa, Jekatiwrynburg czy Kazań.

 • ~wolność 2022-07-02 12:07:09

  Może i zacny pomysł ale architektura budynku pozostawia dużo do życzenia, nie wspominając o fakcie braku połączenia z kontekstem otoczenia. Faktycznie nieruchomości stanowią jeden z bardziej stabilnych narzędzi inwestycyjnych w perspektywie długoterminowej ale budek mieć jakiś charakter, ponadczasowość. Propozycja apartamentowców pozbawiona jest obu. Bryła budynków już "na dzień dobry" trąci myszką, mniej więcej na początku lat 2000 były projektowane budynki. Lokalizacja i pomysł wymaga czegoś ciekawszego, szkoda że Władze Katowic nie zastrzegły sobie prawa, że dla danej lokalizacji musi być przeprowadzony konkurs architektoniczny, który pokazałby możliwości tego miejsca. Szkoda. Nie wykorzystana szansa i dla Dewelopera i dla Katowic.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Otrzymuj najciekawsze newsy biznesowe ze Śląska!

Zapisz się do naszego newslettera!

Sonda

Blokada miliardów z UE. Kto ma rację?Oddanych głosów: 199

Prezentacje firm