Opinie

Wasze opinie

Serwis www.slaskibiznes.pl daje Ci możliwość wyrażenia swojej opinii na dowolny temat: skomentowania wydarzenia, wystawienia pozytywnej lub negatywnej oceny śląskim firmom i instytucjom. Poniżej przedstawiamy ostatnio dodane przez internautów opinie.

 • ~Daniel Tarczyński 2021-01-14 18:30:24

  Też mogę się już pochwalić posiadaniem paneli fotowoltaicznych. Założyła mi firma Maxcom eco energy. Musze przyznać, że nie żałuję tej decyzji.

 • ~sympatyk 2021-01-13 16:10:54

  No i co, nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go! Zwłaszcza w sytuacji, gdy króliczek nie tylko ucieka, ale i przychodzi zaciekawiony do marchewki, którą mu się od czasu do czasu pomacha z daleka. Wymarzone pole do popisu dla Łowców Ideologicznych. Tychże cechuje niepewność co do celu i własnych intencji oraz skłonność do ucieczek.

  Jak tu związkowcy mają coś mądrego wymyśleć i napisać, jeżeli dzisiaj Senat jednogłośnie przyjął bez poprawek ustawę o wsparciu morskiej energetyki wiatrowej. Do 2040 roku planowane jest uruchomienie 5,9 GW mocy z morskich farm wiatrowych. Projekty zlokalizowane na Bałtyku będą oddawane do użytku pomiędzy 2024 a 2033 rokiem. Polacy popierają rozwój energetyki wiatrowej: 85% popiera rozwój lądowych farm wiatrowych, a 76% chciałoby wykorzystywać energię elektrycznej z morskich farm wiatrowych.

 • ~sympatyk 2021-01-13 12:57:16

  Związkowcy przedstawią swoją wersję – prawda, czy fałsz? FAŁSZ!
  Szef górniczej Solidarności Dominik Kolorz podkreślił, że dzisiejsze spotkanie traktuje jako noworoczne, a propozycja strony społecznej zostanie przedstawiona, ale nie dziś. – Nasi eksperci powinni zdążyć do piątku i wówczas przestawimy tę propozycję.

  Co za dzień dzisiaj Senat jednogłośnie przyjął bez poprawek ustawę o wsparciu morskiej energetyki wiatrowej.

 • ~Marta Więcławska 2021-01-06 18:45:46

  Dla wszystkich, którzy mają w dalszym ciągu obawy i wątpliwości związane z dotacją w "czystym powietrzu" czy wnioskiem polecam stronę i doradców z https://czystepowietrze.eu/program-czyste-powietrze/wypelniamy-wniosek/ wystarczy zostawić do siebie kontakt i oddzwonią i przeprowadzą przez wszystko, mi bardzo pomogli!

 • ~Artur Kowalski 2021-01-05 14:29:32

  Program czyste powietrze działa, nie wiem czy tak sprawnie jak powinien ale ja, moi bliscy i znajomi skorzystaliśmy i nie żałujemy :) Dzięki programowi mogłem wymienić kopciucha na ekologiczny i właściwie bezobsługowy kocioł EEI PELLETS od Kostrzewy i w końcu czuję, że żyję :) mogę wyjechać bez obaw o zamarznięcie rur czy rybek w akwarium ;) Polecam wszystkim skorzystanie z programu i polecam bardzo ten kocioł!

 • ~pamelarosaflores11 2021-01-05 08:34:59

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~maziizam 2021-01-05 08:15:41

  Razem poprzyjmy szybką kolej i stację Wodzisław Wilchwy w petycji, bo jakby nie było jest szansa dla miasta, powiatu i subregionu zachodniego . Tu należy nadmienić, że dodatkowo wszyscy skorzystają, gdyż jest to krótsza trasa i prosta co skróci czas przejazdu oraz zwiększy możliwą prędkość!

  Petycja:
  https://www.petycjeonline.com/stacja_regionalna_kolei_duych_prdkoci_w_wodzisawiu_lskim

  Koncepcja społeczna
  http://tek.wb.pl/kdp/ks.pdf

 • ~Tadeusz Kiełkowski 2020-12-24 09:53:23

  Górnicy z nierentownych kopalń powinni dopłacać do interesu z własnych oszczędności.

 • ~wojciechwojcieski 2020-12-23 23:36:44

  Nie sądzę, żeby nie miał tego wczesniej rozpracowanego. Gość jest powaznym człowiekiem, ma zapowiadajacy się biznes + chce stworzyć masę miejsc pracy tak naprawdę dla swoich rodaków. Widac, że zna środowisko i "branżę". Świadczy o tym chociażby sam Sun Roof, bo tą inwestycją trochę namieszał.

 • ~Izabella Sterno - Złobelska 2020-12-17 17:07:12

  Skurwysyny. Ile trzeba mieć nienawiści do ludzi, żeby tak ich niszczyć?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Otrzymuj najciekawsze newsy biznesowe ze Śląska!

Zapisz się do naszego newslettera!

Sonda

Czy chcesz kupić auto elektryczne?


Oddanych głosów: 58