Mapa inwestycji


Osiedle Polna

Biuro Sprzedaży:

Giedroycia 8

44-200 Rybnik

tel. 516 142 693

https://polna.inz-bud.pl/

  • SKLEPY
  • SZKOŁA
  • KOMUNIKACJA MIEJSKA W POBLIŻU
  • SZYBKO DOJAZD DO AUTOSTRADY A1
  • BLISKI DOJAZD DO DROGI PSZCZYNA-RACIBÓRZ
  • SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM MIASTA
  • PARKING NAZIEMNY
  • TERENY ZIELONE
  • TEREN OGRODZONY

Inwestycja Osiedle Polna zrealizowana przez Grupa INŻBUD

Biuro sprzedaży:
ul. Polna 17, 44-200 Rybnik

tel.: 516 142 693
e-mail: [email protected]
www: https://polna.inz-bud.pl/

ul. Polna 17, 44-200 Rybnik


Deweloper


"ZAPROJEKTUJ I ZBUDUJ" Z GRUPĄ INŻ-BUD

SZCZEGÓŁOWE PLANOWANIE
Naszą dewizą jest „Zaprojektuj i zbuduj” dlatego większość naszych projektów przygotowywana jest biurze projektów naszej Grupy. Takie planowanie pozwala na rzetelna i dokładną realizację w zakresie wielu branż, a na zaistniałe podczas realizacji sytuacje kryzysowe reagujemy bez zbędnej zwłoki. Kadra techniczna obsługująca proces planowania i projektowania w specjalnościach architektonicznej, konstrukcyjno – budowlanej, drogowej czy mostowej to wysokiej klasy specjaliści posiadający niezbędne uprawnienia budowlane.

WYKONASTWO I KOORDYNACJA
Wykonawstwo i koordynacja inwestycji to proces skomplikowany i niezwykle trudny dla wielu wykwalifikowanych przedsiębiorstw i firm. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym oraz wyrobiona marka naszej Grupy przekładają się na liczne kontrakty pozyskiwane od Inwestorów wielu gałęzi polskiego rynku. Takie firmy jak IZOSTAL S.A, PKP PLK S.A czy AVANTOR PERFORMANCE MATERIALS S.A to grono naszych zadowolonych Inwestorów.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Twoim indywidualnym wymaganiom poświęcamy czas począwszy od przygotowania inwestycji do samej jej realizacji, poprzez optymalne rozwiązania projektowanie. Zawsze znajdziemy dla Ciebie właściwą propozycję, ponieważ tylko kompleksowe systemy pracy „zaprojektuj i zbuduj” przynoszą zdecydowane zadowolenie z zainwestowanych środków. Korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie projektowania i budowy co pozwala na osiągnięcie celu i pełna satysfakcję ze współpracy z nami.

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE
Posiadane certyfikaty oraz uprawnienia budowlane naszych pracowników pozwalają na kompleksowe prowadzenie inwestycji począwszy od przygotowania biznes planu z analizą możliwych ryzyk, opracowania koncepcji i Programu Funkcjonalno Użytkowego (PFU), wykonania Projektu Budowlanego wraz z uzyskaniem Pozwolenia na Budowę. Do posiadanych możliwości należy dopisać kompleksowy nadzór budowlany we wszystkich branżach oraz samą realizację budowlaną aż do jej zakończenia i uzyskania pozwolenia na użytkowanie inwestycji. W tym miejscu należy wspomnieć o obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej oraz doraźnych przeglądach wymaganych Prawem Budowlanym.