Największe wydarzenie biznesowe dla kobiet odbyło się w grudniu minionego roku. To było spotkanie kobiet przedsiębiorczych, pewnych siebie i zdecydowanych. „ A kiedy kobiety zaczynają ze sobą współpracować, dzieją się niesamowite rzeczy”- tymi słowami rozpoczęła się pierwsza konferencja dla kobiet przedsiębiorczych HI GIRLBOSS na Śląsku.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Girlboss Team przy współpracy z Miastem Katowice w świeżo otwartym Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 uczestniczek.
3 sale pełne atrakcji. Prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, networking. Mnóstwo inspiracji, pozytywnej energii i poruszających historii. Tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się podczas kobiecej konferencji w Katowicach.
Wydarzenie otworzyła założycielka Girlboss.in - Ewa Gadomska. Nie zabrakło również kilka zdań od przedstawiciela Miasta Katowice pana Mariusza Jankowskiego - Naczelnika Wydziału Obsługi Inwestorów. Natomiast po oficjalnych powitaniach przyszła pora na mięcho! I to w najbardziej energetycznym wydaniu, bo pierwszą prelekcję wygłosiła Karo Glazer, która nie tylko opowiedziała poruszającą historię i na własnym przykładzie pokazała, że można zmienić swoje życie. Karo dosłownie porwała publiczność, a najodważniejsze dziewczyny zabrała na sesję zdjęciową, której efekty możecie oglądać na jej fanpage’u!
Po dużej dawce motywacji przyszła pora na trochę bardziej biznesowe tematy. Jak wygląda współpraca między kobietami w biznesie? Jak kobiety zarabiają pieniądze i co je przed tym blokuje? Jak zazdrość i zawiść potrafią blokować nas przed działaniami w naszych biznesach? Jak zarządzać projektami? Jak budować markę personalną premium? Jak radzić sobie z kryzysami w prowadzeniu firmy? Co to znaczy prowadzić biznes po śląsku? O tym wszystkim rozmawiałyśmy na scenie głównej!
Na uczestniczki czekało jednak znacznie więcej atrakcji! Na pierwszym piętrze Rawa.ink odbywał się networking moderowany oraz praktyczne warsztaty z takich tematów jak: budowanie marki na Instagramie, przywództwo, praca głęboka i skupienie, sprzeda telefoniczna oraz przemówienia publiczne.
Dlatego nie zabrakło czasu na rozmowy oraz zdjęcia! Gwiazdą dnia była zdecydowanie ścianka, a o to żeby nie zabrakło sił uczestniczką zadbały m.in. 3 Siostry, FoodsbyAnn, Remax oraz Katowickie Wodociągi SA.
Prelegentki, które uczestniczyły w tym biznesowym wydarzeniu to: Karo Glazer, Barbara Strójwąs, Aleksandra Krejmer, Barbara Lech, Joanna Jurczak, Katarzyna Cieślik-Kolankowska, Natalia Dołżycka - Uchto, Maia Lipiak, Krystyna Kornas, Katarzyna Depie, Sylwia Gajek-Zielińska, Marta Gian, Anna Sadowska, Blanka Arustamian, Katarzyna Krzeszowska, Kinga Wacławska-Trela oraz Katarzyna Frey. Organizatorzy również pragną podziękować wspaniałym wolontariuszkom Karinie oraz Monice.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
~maxiik 2020-01-06
16:06:55
Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.