Wiadomości

PGG. Sprzedaż węgla w sklepie została ograniczona do dwóch dni w tygodniu

2022-05-31, Autor: Tomasz Raudner

Polska Grupa Górnicza ograniczyła do dwóch dni w tygodniu możliwość kupowania węgla w sklepie internetowym. Spółka tłumaczy, że to jest sposób na ograniczenie czasu spędzanego na witrynie zakupowej.

Reklama

Węgiel w sklepie PGG we wtorki i czwartki

Polska Grupa Górnicza zmieniła zasady sprzedaży węgla w sklepie internetowym. Ilość węgla się nie zmieni, tylko liczba sesji. Nowości wchodzą w życie 31 maja. Od tego dnia sprzedaż w sklepie internetowym odbywa się we wtorki i czwartki. Towar wystawiany jest na "półkę sklepową" od godz. 16.00 i dostępny do wyczerpania zapasu.

Rzecznik PGG: To pozwoli ograniczyć czas w sesjach sprzedażowych

- Ilość węgla sprzedawanego przez sklep internetowy nie ulega zmianie. Zmieniliśmy jedynie ilość sesji na dwie w tygodniu, ze znacznie większą ilością węgla przeznaczonego dla klientów. Pozwoli to na ograniczenie czasu poświęcanego na udział w sesjach sprzedażowych – tłumaczy Śląskiemu Biznesowi Tomasz Głogowski, rzecznik PGG.

PGG: Koniec zamówień węgla na telefon czy mailem

Spółka dodaje, że nie przyjmuje do realizacji zamówień złożonych telefonicznie ani drogą mailową.

Związek zawodowy Sierpień 80 skomentował nowości krótko: „Z deszczu pod rynnę. Teraz dwa razy w tygodniu TYLKO”.

PGG podaje, że od początku wprowadzenia do sprzedaży w internecie węgla luzem obsłużyła 44873 klientów, do których trafiło 224365 ton węgla w atrakcyjnej cenie. W ofercie znajduje się 31 rodzajów opału, na 31 maja rano żaden nie był dostępny.

Czy Waszym zdaniem ograniczenie sprzedaży węgla w sklepie PGG do dwóch dni to dobra zmiana?

Oceń publikację: + 1 + 37 - 1 - 1045

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~adrianek 2022-05-31
  14:02:38

  To nie moje, ale znalazłem na grupie i wklejam. Może jest coś na rzeczy: "Nie wiem skąd ten hejt na zmianę godzin sprzedaży. Dla mnie to jest jak najbardziej informacja pozytywna! Zamiast podchodzić do sprzedaży 15 razy w tygodniu (!) będziemy to robić tylko 2. I jak zakładam cały towar dostępny na 15 sesji sprzedaży zostanie teraz wystawiony na dwie. Jaki z tego morał? Zapewne będzie można odświeżać do skutku, czyli aż uda się złożyć zamówienie, bo towar będzie dostępny dłużej. A nie pół godziny odświeżania i brak towaru. I tak kolejne 14 razy w tygodniu..."

 • ~prezes 2022-05-31
  14:58:35

  12 3

  a nie prościej dogadać sie z allegro?

 • ~Kot Dzejkob 2022-05-31
  22:06:51

  13 0

  Bardzo logiczne... Tylko że nikt dalej tego nie kupi bo jak cała Polska będzie wchodzić na jedną godzinę to strona padnie w ciągu kilku sekund.

 • ~Wiking Wiking 2022-06-14
  18:36:22

  0 1

  Cholerne złodzieje w raz z tymi informatykami na pgg i ich pisowskie złodzieje pis chce teraz dopłacać jebnąć ich w łeb ja mam za swoje ma mnie stać i kupić a nie prosić za swoje i ludzi podatki w normalnej cenie a nie dają zarabiać bandytom na pgg ludzie dużo tego niewiedza ale jak to mówią mają mocna kartę do targowania wolał bym by lepiej rządził.putin niż pisowskie bandyty jeden od drugiego nielepszy jak widzę to jak ludzi dobiją człowiek zapierdala by trochę odłożyć to cie dobiją rządowe mendy mafijne tak było biednie to teraz podle biednie będzie i wydzicie głupie biedaki i emeryci jak was pis zadłuży i dobije a jak będzie chciał wzmocnić swój elektorat to wam dadzą ale odradzam wszyscy średnia i biedna klasa odadza te pieniadze ze zdwojona siłą za dodruk pieniędzy bogatym im niezaszkodza złodzieje Orlen,pgg,tauron ,energetyka IT tak dalej

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Czy czujesz się szczęśliwy mieszkając w woj. śląskim?


Oddanych głosów: 606

Prezentacje firm