W czwartek 30 marca na węźle Brzęczkowice w Mysłowicach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu, dotyczące zjazdu z autostrady A4 na drogę ekspresową S1. Utrudnienia mają potrwać do połowy maja.
W związku z remontem wiaduktu na węźle Brzęczkowice (km 349), 30 marca 2023 r. zamknięty zostanie zjazd z autostrady A4 na S1 dla kierowców jadących od Krakowa w kierunku Łodzi.
Objazd poprowadzony będzie autostradą w kierunku Katowic do węzła Murckowska, a następnie drogą DK86 i S86 w kierunku Sosnowca/Siewierza.
Pracom remontowym na węźle Brzęczkowice towarzyszą ponadto następujące zmiany i oznaczenia nowej organizacji ruchu:
na jezdni w kierunku do Krakowa pod wiaduktem dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Łódź-Kraków (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
na jezdni w kierunku do Katowic pod wiaduktem dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz. Na łącznicy węzła relacji Cieszyn-Katowice (włączenie ruchu z drogi S1 na A4) ustawiony jest znak „STOP”,
na drodze S1, na jezdni w kierunku do Łodzi w rejonie wiaduktu nad A4 dwa zwężone pasy ruchu z ograniczeniem prędkości do 60 km/godz.
Od 30 marca zamknięty zjazd z autostrady A4 na S1 od Krakowa w kierunku Łodzi. Objazd autostradą w kierunku Katowic do węzła Murckowska, a następnie drogami DK86 i S86 w kierunku Sosnowca/Siewierza.
— A4 Katowice-Kraków (@A4KatKra) March 27, 2023
Zjazd z autostrady A4 na S1 zamknięty będzie do połowy maja 2023 r.
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu slaskibiznes.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
"Bóg, honor, autostrada". Jaworzno idzie na noże ze Stalexportem w sprawie rozbudowy A4
613Wspaniałe wieści dla Katowic! Ponad 309 mln zł dofinansowania na Hub gamingowo-technologiczny
528W Rudzie Śląskiej powstał klaster energii i wodoru
480Nieruchomości na Śląsku – przyszłość, trendy, wyzwania (wideo)
420Chińczycy wesprą fabrykę Izery. Wiadomo, jakie modele Geely będą wyjeżdżać z Jaworzna
418Pociągi Bytom-Gliwice z rekordem frekwencji. GZM: Opłaca się stawiać na szynę
+3 / -0Globalny lider branży elektroniki wybuduje w Katowicach nowoczesny kampus
+3 / -0"Print finishing" rozkwitnie na Śląsku. To efekt współpracy KSSE z belgijskim inwestorem
+2 / -0Wielki powrót boomu mieszkaniowego. Deweloperzy ze Śląska: dwa razy więcej umów niż rok wcześniej
+2 / -0Chińczycy wesprą fabrykę Izery. Wiadomo, jakie modele Geely będą wyjeżdżać z Jaworzna
+1 / -0Eksperci: energia z "małego" atomu znacznie droższa niż sądzono. "W Polsce się opłaci"
0W Sosnowcu rozwija się elektromobilność. Miejskie jednostki i spółki dostaną auta z wtyczką
0Ruda Śląska w dziesiątce szczęśliwców. Wielki Piec huty "Pokój" ocalony
0Chińczycy wesprą fabrykę Izery. Wiadomo, jakie modele Geely będą wyjeżdżać z Jaworzna
0Tychy będą tworzyć komponenty do "elektryków". Chiński inwestor postawi fabrykę za 160 mln złotych
0